K, 6.12.2023

Kainenema viidud mees suri Narva arestimajas

Põhjarannik
Copy

Narva arestimajas suri kolmapäeva öösel 49aastane mees, kes toimetati sinna 14. novembri õhtul kainenema. Eeldatav surma põhjus on ootamatu terviserike, mille põhjused selgitatakse välja lahangu käigus.

Teisipäeval kella 16.30 paiku sai politsei teate, et Narvas Pähklimäe tänaval lamab joobes mees pargipingil. "Kuna mees oli joobes, ei osanud oma nime ega koduaadressi öelda ning tal puudusid ka isikut tõendavad dokumendid, otsustasid politseinikud mehe kainenema viia," sõnas Narva patrullitalituse juht Silver Pälsing.

Tema sõnul oli joobes mees kontaktivõimeline ega vajanud ametnike hinnangul meditsiinilist sekkumist. "Joobes isiku puhul eelistame alati inimest koju viia, kuid kuna mees ei osanud oma nime öelda ja dokumendid puudusid, siis otsustati isik tema enda ohutuse tagamiseks viia kainenema. Kambris kontrolliti pidevalt teda läbi vaateakna ja valvekaamera. Veidi enne südaööd vajus mees selili asendisse ning ametnik läks teda kontrollima, mees hingas ja liigutas. Kümme minutit hiljem otsustas ametnik uuesti meest kontrollida ning märkas, et mees enam ei hinga. Politseinikud hakkasid kohe meest elustama ja tegid seda, kuni kiirabi saabumiseni. Paraku ei õnnestunud meedikutel mehe elu päästa," sõnas Pälsing.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles