Narva Vee nõukogu juht enne politsei poolt kinnipidamist: "Mingeid probleeme polnud"

Vladimir Mižui peeti kolmapäeval kinni mõni tund pärast seda, kui ta Põhjarannikule intervjuu oli andnud.

FOTO: Ilja Smirnov / Põhjarannik

Kui prokuratuur väljastas kolmapäeva õhtul kell 16.56 pressiteate selle kohta, et Narva korruptsiooniskandaaliga seoses on altkäemaksude võtmises kahtlustatavana kinni peetud ka ASi Narva Vesi nõukogu liige, piiriületust korraldava munitsipaalettevõtte Transservis-N juhatuse liige, Narva volikogu liige ja endine linnapea Vladimir Mižui, siis vaid kolm tundi varem andis Mižui Põhjarannikule intervjuu, kus kinnitas, et nõukogul polnud kunagi mingeid kahtlusi, et vee-ettevõtte hangetega on midagi valesti.   

Tellijale Tellijale

Härra Mižui, teie olete ASi Narva Vesi nõukogu esimees. Mis saab nüüd ettevõtte juhtimisest, kui selle juhatuse liige Aleksei Voronov on politsei poolt kinni peetud?

On teil mingit infot, et juhatuse liige härra Voronov jääb vahi alla (intervjuu toimus kolmapäeval kell 14, kui kohtu määrust Aleksei Voronovi vahi alla võtmise taotlusele veel polnud − E.K.)? Kui kohus tõesti otsustab, et ta võetakse vahi alla, siis nõukogu taotlusel määratakse teine juhatuse liige ettevõtte juhiks. Kes see on, seda ma praegu öelda ei oska. 

Tagasi üles
Back