L, 4.02.2023

GALERII Järve gümnaasiumi lõpetas viimane lend

Teet Korsten
, ajakirjanik
GALERII Järve gümnaasiumi lõpetas viimane lend
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi viimane, järjekorras 71. lend kinkis oma kallile koolile kõnepidamise puldi, millel seisab juba kooli järgmine nimi Kohtla-Järve Järve kool ja mille küljel on plaat kõigi viimaste kaheteistkümnendike nimedega. Esimesena kasutas pulti lõpetaja Martin Roosileht, et sealt enda ja oma klassikaaslaste nimel kooli ning õpetajaid tänada.
Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi viimane, järjekorras 71. lend kinkis oma kallile koolile kõnepidamise puldi, millel seisab juba kooli järgmine nimi Kohtla-Järve Järve kool ja mille küljel on plaat kõigi viimaste kaheteistkümnendike nimedega. Esimesena kasutas pulti lõpetaja Martin Roosileht, et sealt enda ja oma klassikaaslaste nimel kooli ning õpetajaid tänada. Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi lõpetas reedel toimunud lõpuaktusega 28 noort inimest, kes lähevad oma kooli ajalukku viimase lennuna, sest sügisest on kool riigigümnaasiumi avamise tõttu juba põhikool.

"Pikk ja väsitav õppeaeg, lõpukell, eksamid, lõpuaktus. Käänuline kooliaasta, mille jooksul pole olnud puudust ei pisaratest ega kurbusest. Kooliaasta, mille sees olles kipub ununema, et see on viimane. Viimane kooliaasta nende inimestega, kes on teie ümber, viimane kooliaasta selles koolis, viimane aasta, kus saate nautida gümnaasiumi rõõme ja piinelda gümnaasiumi valude käes," pani tänavu 11. klassi lõpetanud Elizabeth Veri saalitäie Järve gümnaasiumi viimase lennu lõpuaktusel osalejaid ennast kuulama.

Märksõnad
Tagasi üles