Narva tänaval tulistamises kahtlustatav peeti kinni

Foto on illustratiivne.

FOTO: Matti Kämärä / Põhjarannik

Politsei pidas täna kella 12.10 ajal kinni 49aastase mehe, keda on alust kahtlustada hommikul Narvas aset leidnud tulistamises. Kahtlustatav tabati Uusküla tänaval ning kinnipidamisel ta vastupanu ei osutanud.

Politsei sai täna kella 9.10 ajal teate tulistamisest Narvas Tallinna maanteel ning käivitas politseioperatsiooni, kuhu kaasati patrullid, kiirreageerijad ja jäljekoer.

Narva politseijaoskonna juht Sergei Andrejev ütles, et praegu teadaolevalt on tulistaja ja kannatanu omavahel tuttavad ning juhtunu motiiv on isiklik.

Viru Ringkonnaprokuratuuri vanemprokurör Günter Kooviti sõnul oli rünnak suunatud konkreetse kannatanu vastu. „Juhtumi asjaolude väljaselgitamiseks alustati kriminaalmenetlus karistusseadustiku paragrahvi alusel, mis käsitleb tapmiskatset. Kõiki juhtumi üksikasju ei saa praegusel hetkel uurimise huvides avaldada, kuid neid arvestades taotleb prokuratuur kohtus kahtlustatava vahistamist,“ lisas vanemprokurör.

Tulistamine leidis aset Tallinna maanteel elumaja juures ning selle tagajärjel sai käevigastuse 30-aastane mees, kellele osutati esmaabi ja ta viidi haiglasse. Tulistaja põgenes sündmuskohalt.

Tagasi üles