Algab Jõhvi arstide protsess: prokuratuuri oluline tunnistaja sattus ise trellide taha

Niina Neglason kinnitab, et talle anti rohkem tööd, kuna tema suutlikkus ekspertiise koostada oligi teistest suurem. Prokuratuuri tunnistaja, praegu vahi all olev arst Kaido Kangur on aga eeluurimisel öelnud, et teised arstid tahtnuks rohkem ekspertiise teha, kui neil võimaldati.

FOTO: Matti Kämärä / Facebook

Eeloleval teisipäeval algab Viru maakohtus protsess Jõhvi endise volikogu esimehe ja praeguse volikogu liikme Niina Neglasoni ning Jõhvis terviseteenuseid osutava OÜ Corrigo omaniku Tiiu Sepa üle. Vahetult enne protsessi võeti aga kuriteos kahtlustatavana kaheks kuuks vahi alla süüdistuse oluline tunnistaja, kelle ütlustele kavatseb prokuratuur muu hulgas oma süüdistuse toetada. Kaitsjatel tekib siin lisavõimalus seada kahtluse alla selle tunnistaja usaldusväärsus.  

Tellijale Tellijale

17. jaanuaril levitas Viru ringkonnaprokuratuur pressiteadet pealkirjaga "Paadunud roolijoodik võeti vahi alla".

Teade rääkis sellest, kuidas 15. jaanuaril kell 12.47 märkas politsei Jõhvis sõiduautot Jaguar, mis ületas kiirust õuealas. Politseipatrulli peatumismärguande peale peatus sõiduk Mooni tänaval. Sõidukis viibis ainult juht, kellel dokumente kaasas ei olnud. Juhiks osutus 52aastane mees, kes tunnistas, et oli tarvitanud alkoholi. Joobe kontrolli käigus tuvastati autojuhil kriminaalne joove.

Tagasi üles
Back