Kohtla-Järve jalgpallimeeskond jõudis märtsikuust oodatud esimese võiduni

Erik Gamzejev
JK Järve jalgpallimeeskonnal õnnestus hooaja esimene võit saada alles hooaja 16. kohtumises. Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

Alates märtsikuust Eesti jalgpalli esiliigas esimest võitu jahtinud Kohtla-Järve JK Järve jõudis  laupäeva õhtul kodustaadionil lõpuks 16. katsel sihile alistades Tallinna Flora U21 meeskond 2:1.

Kohtla-Järve JK Järve läks 17. minutil Gleb Pevtsovi väravast juhtima. Juba kolm minutit hiljem viigistasid Flora nooed penaltist seisu.

Hooaja esimese võidu tõi Kohtla-Järvele meeskonna kapteni Erik Kruglovi täpne penaltilöök kohtumise 68. minutiil.

Selle hooaja eelnevast 15 mängust oli JK Järve kaotanud 12 ja viigistanud kolm.

Selle võiduga sai JK Järve tabelisse ka kolm esimest punkti. Kolme varasema viigiga teenitud punktid kulusid jalgpalliliidult hooaja alguses meeskonnale määratud kolme miinuspunkti kustutamiseks.

Esiliigas on JK Järve kolme punktiga viimasel kohal. Üheksandal kohal olev Tartu Tammeka U21 meesskonna 15 punktiga pikalt ees.