Katri Raik - kolmejalgsel taburetil istuv linnapea

Katri Raik tunnistab, et kartis viimase ajani linnapea kohast ilma jääda, kuid nüüd on ta sellest hirmust üle saanud. Ta ütleb, et saab ka õpetajana koolis hakkama. FOTO: Ilja Smirnov / Põhjarannik

Narva linnapea Katri Raik aimab, et tema tool kõigub, kuid ta ei karda enam töötuks jääda. Miks? Kas ta jõudis poole aastaga Narva linnavalitsusest korruptsiooni välja juurida? Kas endise isamaalase ja praeguse sotsiaaldemokraadina on ta parem- või vasakpoolne ja mida ütles talle Narvas elav vindine leedulane? Miks viis ajaloolane Raik 9. mail lilli nõukogude sõdurite ja 24. veebruaril vene valgekaartlaste mälestusmärgi juurde? Sellest pihib piirilinna meer Põhjarannikule antud intervjuus.

Tellijale Tellijale

Mitu patja olete jõudnud oma pooleaastase Narva linnapeaks oleku ajal märjaks nutta ja mõelda, et oli nüüd seda siis vaja?

Nutnud ei ole. Aga hiljuti ütles üks Eestis kõrgelt hinnatud arst telefonitsi, et ma kostun nagu depressioonis inimene. Siis sain aru, et tuleb kähku teha korrektiivid oma suhtumises, ja need olen teinud. Nüüd on mul hingerahu tagasi.

Tagasi üles
Back