L, 4.02.2023

Maakonna kõrgeimad autasud antakse vabariigi aastapäeva asemel kätte võidupühal

Sirle Sommer-Kalda
, ajakirjanik
Maakonna kõrgeimad autasud antakse vabariigi aastapäeva asemel kätte võidupühal
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Nooruse veepark vahetult enne käivitamist mullu detsembris. Veepargi rajamist tunnustab omavalitsusliit maakonna teenetemärgiga.
Nooruse veepark vahetult enne käivitamist mullu detsembris. Veepargi rajamist tunnustab omavalitsusliit maakonna teenetemärgiga. Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

Maakonna tänavuse teenetemärgi pälvivad Nooruse veepargi rajaja ning Toila vallavalitsuse arendusnõunik Mehis Luus, kes saavad tunnustuse kätte suvel.

Ida-Virumaa omavalitsuste liidu juhatus valis teenetemärgi saajad 12 kandidaadi seast. Nii Nooruse spaahotelli veepargi kui ka Mehis Luusi esitas tunnustuse saamiseks Narva-Jõesuu linnapea Maksim Iljin.

Nooruse omanik osaühing Termak Estate paistis mullu silma sellega, et ehitas valmis maakonna esimese veepargi, mõjutades oluliselt piirkonna turismi arengut. Hotelli senisele vee- ja saunakeskusele lisandus detsembris uues juurdeehitises paiknev kuue liumäega suur meelelahutusala, mis meelitab lustima nii kohalikke kui ka turiste. Veepark läks hotelliomanikele maksma üle kuue miljoni euro.

Märksõnad
Tagasi üles