Ida-Viru noored lasid hooaja avamängus lisaminutitel võidu käest

Põhjarannik
FC Alliance valmistus algavaks hooajaks Haapsalu jalgpallihallis.
FC Alliance valmistus algavaks hooajaks Haapsalu jalgpallihallis. Foto: FC Alliance

Selleks hooajaks esiliigasse tõusnud Ida-Virumaa noori jalgpallureid ühendav FC Alliance oli neljapäeva õhtul hooaja avamängus väga lähedal võidule, kuid lasi selle lisaminutitel kahe põhjustatud penaltiga käest.

Kohtla-Järve uuel kunstmuruväljakul prožektorivalgel toimunud kohtumist Nõmme Unitedi vastu läks Alliance 40. minutil juhtima Konstantin Pavlovi väravast. 57. minutil tegutses vastaste värava ees osavalt Roland Kardava ja suurendas eduseisu.

Mängu normaalaeg oli juba täis ja võidumaitse suus, kui karistusalas tabas pall ühe Alliance'i mängija kätt. Vastane realiseeris penalti. Kõigest kaks minutit hiljem tõmmati aga Ida-Viru meeskonna karistusalas maha vastaste ründaja ja taas tuli penalti, mis tegi lõppskooriks 2:2.