Kohtla-Järvel mängisid üle paljude aastate vutti meistriliiga meeskonnad

Kohtla-Järve uuel kunstmuruväljakul toimunud matšis heitleb vastasega Narva Transi äärekaitsja Kevin Aloe, kes eelmisel hooajal mängis Tartu Tammeka eest. Foto: Matti Kamara (Pohjarannik)

Kuigi Kohtla-Järvel pole oma meeskonda Eesti jalgpalli meistriliigas juba 12 aastat, peeti läinud laupäeval linna uuel kunstmuruväljakul meistriliiga matš Narva Transi ja Tartu Tammeka vahel.

Trans tõi oma kodumängu Narvast Kohtla-Järvele üle, kuna nende koduväljak Fama staadionil oli jäätunud ja polnud meistriliiga mänguks kõlblik.

Kohtla-Järvel mängimine Transile edu ei toonud, sest vastu tuli võtta hooaja esimene kaotus. Kui teisipäeval alistas Trans karikasarja veerandfinaalis Tammeka 2:0, siis meistriliiga mäng sama vastasega lõppes sama skooriga Tartu kasuks. Tammeka avas skoori esimese poolaja lõpus, kui Eesti koondise staažikas mängija Sander Puri lõi sisse penalti. Kohtumise lõpu eel kasvatas Artur Uljanov tartlaste eduseisu.