VIDEO Korraliku rüsinaga lõppenud mängus murdis Jõhvi saalijalgpallimeeskond Eesti karikafinaali

Jõhvi Phoenixi mängijad juubeldavad pärastEesti karikasarja poolfinaalmängu võitmist. Foto: Kuvatõmmis / Erik Gamzejev

Jõhvi Phoenix alistas Eesti saalijalgpalli karika poolfinaalis Kopli City ja kohtub pühapäeval Jõhvi spordihallis toimuvas finaalis Sillamäe NPM Silmetiga.

Phoenix jäi avapoolajal juba seitsmendaks minutiks 0:2 kaotusseisu, kuid suutis Daniila Tsõgankovi ja Aleksandr Krupski väravatest seisu viigistada.

Oma fännide marulisel toel läksid Phoenixi rünnakud Jõhvi spordihallis aina marulisemaks ja kui mängu lõpuni jäi vähem kui kaks minutit lõi Jelissei Zahharov otsutava värava, mis viis Jõhvi finaali.

12 sekundit enne lõpuvilet puhkes mängijate vahel platsil korralik rüsin, kuhu sekkusid ka varumängijad ja isegi mõned pealtvaatajad. Kohtunikud saatsid punase kaardiga platsilt minema Kopli City mängija Maksim Paponovi ja Phonenixi ridadest Ivan Radionovi.

Esimeses poolfinaalis alistas Sillamäe NPM Silmet tänavusel saaliliiga hooajal põhiturniiril võidu kindlustanud Tallinna Bunker Partneri 7:4.

Phoenixi ja NPM Silmeti finaalmäng algab pühapäeval Jõhvi spordihallis kell 15.