T, 21.03.2023

Saunamaratonist võib saada raskekujulise sõltuvuse

Sirle Sommer-Kalda
, ajakirjanik
Saunamaratonist võib saada raskekujulise sõltuvuse
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Võistkond Maa-alused koosseisus Aivo Lümat, Jüri Sala ja Alo Abel otsustas osa võtta maapealsest sportlikust meelelahutusest, saavutades kolmanda koha. Kollased kiivrid on just lahkumas sama kollasest Orava talu saunast, mille reegel ütleb: "On lubatud kaasvõistlejaid peksta, aga ainult vihaga."
Võistkond Maa-alused koosseisus Aivo Lümat, Jüri Sala ja Alo Abel otsustas osa võtta maapealsest sportlikust meelelahutusest, saavutades kolmanda koha. Kollased kiivrid on just lahkumas sama kollasest Orava talu saunast, mille reegel ütleb: "On lubatud kaasvõistlejaid peksta, aga ainult vihaga." Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

"See on ainus maraton, mis sel talvel ära ei jää," lõõpisid Voka saunamaratoni osalejad ja kiitsid end ettenägelikkuse eest, et on talisuplejana Eesti kliimas õige spordiala valinud.

Voka paisjärvel peeti Eesti Vabariigi aastapäeva eel juba teine saunamaraton, aga ometi jäi osavõtjatel lõpuni selgeks vaidlemata küsimus, mida siis ikkagi sellisel võistlusel mõõta: kas kiirust või kestvust?

Märksõnad
Tagasi üles