Narva linnapea juhitud võrkpallikoondis andis Eesti tähtede koondisele kõva lahingu

Üks haarav hetk 1. juunil Eesti võrkpalli aastapäeva puhul toimunud võrkpallilahingust. Võrgu juures võitlevad palli eest võistkondade kaptenid Hanno Pevkur (vasakul) ja Aleksei Jevgrafov.

FOTO: Ilja Smirnov / Põhjarannik

Narva linnapea Aleksei Jevgrafovi juhitud võrkpallimeeskond kohtus Eesti endiste võrkpallitähtede koondisega, mille eesotsas on võrkpalliliidu president Hanno Pevkur, ning endised staarid olid narvakatega püsti hädas.  

1. juunil, Narva linna päeval kohtusid Narva linnusepargis võrkpalliväljakul kaks võistkonda, millega anti start üleriigilisele Eesti võrkpalli 100 aasta juubelile pühendatud mängude seeriale. Selle loosung on "Eesti on võrkpallimaa 100". 

Narva amatööride koondise etteotsa asus linnapea Aleksei Jevgrafov, kes on võrkpalli mänginud juba lapsest saadik. Nende vastu astus aga endistest tähtedest koosnev Võrkpallipere, mille eesotsas reformierakondlasest riigikogu liige ja endine siseminister Hanno Pevkur, kes on ka Eesti võrkpalliliidu juht.  

Võrkpallipere koosseisus mängis Narva vastu ka 20aastane piirilinnas sündinud Dmitri Korotkov, kes kuulub Eesti koondisesse ning mängis eelmisel hooajal Belgia klubis Axis Guibertin. Samuti kuulus Pevkuri meeskonda Sillamäelt pärit 20aastane Valentin Kordas, kes mängib Eesti noortekoondises.  

Kaks esimest geimi võitis kordamööda kumbki võistkond ning vaja läks otsustavat kolmandat. Kumbki koondis ei saanud pikka aega vajalikku kahepunktilist edu ning mängijatele raske, kuid pealtvaatajatele ülipõnev kolmas geim lõppes tähtede koondise võiduga 32:30 (2:1). 

9. juunil toimub Narva-Jõesuu rannas teist aastat jalgpallilahing Narva ja Narva-Jõesuu linnavalitsuse vahel, kus meeskondade kapteniteks on linnapead Maksim Iljin ja Aleksei Jevgrafov. Mäng algab kell 14, ent sama päeva keskpäeval avatakse pidulikult Narva-Jõesuu rannahooaeg.  

Tagasi üles