Jõhvi volikogu otsusest sõltub kesklinna mänguväljaku saatus

Volikogu otsusest sõltub, kas kesklinnas paiknev menukas mänguväljak tuleb mujale kolida või ostab vald selle kinnistu ära või hakkab omanikule renti maksma.

FOTO: Peeter Lilleväli / Põhjarannik

Jõhvi volikogu saadikud püüavad tänasel istungil jõuda üksmeelele, kas mõistlikum oleks kesklinnas asuv populaarse mänguväljakuga kinnistu omanikult välja osta, hakata seda rentima või hoopis mänguväljak minema viia. 

Tellijale Tellijale

Tegu on kiriku ja endise maavalitsuse hoone vahele jääval, ligemale 5800ruutmeetrisel erakinnistul paikneva avaliku mänguväljakuga, mis hõlmab kinnistust umbes 30 protsenti. Eelmise omanikuga oli kokkulepe, et vald saab seda maad 10 aastat tasuta kasutada, ja see tähtaeg saab täis mõne nädala pärast.

Kinnistu praegune omanik, Jõhvi välireklaamiga tegeleva osaühingu Kuldne Sekvoia juhatuse liige Roman Villo on vallavalitsusele teatanud, et alates 12. augustist vald seda maad tasuta enam ei saa. Villo ja vallavalitsuse vahel on mitu kuud käinud läbirääkimised, kuid ei müügi- ega rendihinna osas pole lõplikku kokkulepet veel saavutatud. 

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles