P, 2.10.2022

Oru pargis kohtuvad valguskunst, muusika ja luule

Sirle Sommer-Kalda
, ajakirjanik
Oru pargis kohtuvad valguskunst, muusika ja luule
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
RAAMATUKOGU TULEB PARKI: ühe õhtu luulesalongis kuuleb luulet ja saab ka luuleraamatuid lehitseda. Pilt on tehtud RMK valgusfestivalil 2020. aastal, mil Oru park täitus samuti valguskunsti ja muusikaga. Seekord lisandub luule.
RAAMATUKOGU TULEB PARKI: ühe õhtu luulesalongis kuuleb luulet ja saab ka luuleraamatuid lehitseda. Pilt on tehtud RMK valgusfestivalil 2020. aastal, mil Oru park täitus samuti valguskunsti ja muusikaga. Seekord lisandub luule. Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

Pikkade traditsioonidega Oru pargi promenaadi juhatavad sisse uhiuued üritused: 19. augustil "Õhtu ilu Oru pargis" ja 20. augustil Toila Pika tänava festival. Promenaadikontserdil astuvad üles Toomas Uibo ja Saara Pius.

Sündmusel "Õhtu ilu Oru pargis" saab nautida valgusinstallatsioone, kontserte ja luulet õhtul kella kuuest südaööni.

Lossiplatsi lähedusse, muusikaallee ja Hõbeallika koopa vahelisele alale seab end üheks õhtuks sisse luulesalong, mis kannab nime "Metsa elegants ja ööraamatukogu". Selle naabruses sünnib koos MTÜga Toila Loomekeskus eksklusiivne helendavate rooside kunstinäitus, et roosiaia sära ilmutaks end ka õhtupimeduses. Luulesalongis saab aga õhtu jooksul kuulata eesti autorite luulet.

Märksõnad
Tagasi üles