R, 31.03.2023

Toila pererühmas tantsivad nii päris- kui ka tantsupered

Sirle Sommer-Kalda
, ajakirjanik
Toila pererühmas tantsivad nii päris- kui ka tantsupered
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Signe ja Margus Ilmjärv on tantsuema ja -isa, sest oma lapsed on algkoolieast ammu väljas. Juhendaja Kaja Oja (paremal) ütleb, et lapsed on oma tantsuemad ja -isad omaks võtnud.
Signe ja Margus Ilmjärv on tantsuema ja -isa, sest oma lapsed on algkoolieast ammu väljas. Juhendaja Kaja Oja (paremal) ütleb, et lapsed on oma tantsuemad ja -isad omaks võtnud. Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

Selleks, et Toila gümnaasiumi pererühm kokku saada ja selle kaudu algklasside lapsed noorte tantsupeole aidata, alustas juhendaja Kaja Oja ettenägelikult isade ärarääkimisest.

Pehme mõjutustegevus kandis vilja nelja mehe puhul, kes tööalaselt on tantsust kaugel. Mehis Luus töötab Toila valla arendusnõunikuna, Margus Ilmjärv juhib Eesti kaubandus-tööstuskoja Jõhvi esindust, Meelis Goldberg on ASi Enefit Power juhatuse liige ja Tarmo Rajasaar keskkonnaameti inspektor. Kord nädalas ristuvad nende teed koolimajas tantsuproovis.

Margus Ilmjärv täpsustab, et tema allus tegelikult abikaasa survele. "Mulle öeldi, et sel kellaajal oled seal ja tantsid rahvatantsu. Targa abielumehena reageerisin kiiresti ja ütlesin "jah"."

Märksõnad
Tagasi üles