Kiviõli seikluskeskus kuulutati parimaks turismiobjektiks

Janek Maar jagas eile intervjuusid vasakule ja paremale, teiste seas ka Ida-Virumaa messiboksis tegutsenud Toila gümnaasiumi TV-le.

FOTO: Matti Kämärä

 

Tänasest pühapäevani Eesti näituste messikeskuses toimuval Baltimaade suurimal turismimessil Tourest tunnistati möödunud aasta turismiedendajaks Tallinna lennujaama juhatuse liige Erik Sakkov ning parimaks turismiobjektiks Kiviõli seikluskeskus.

«Kiviõli seikluskeskus on näide aastate pikkusest pühendumisest, mille tulemusel on Eesti kaardile juba tekkinud täiesti uus turismipiirkond, mis köidab nii siseturisti kui meelitab ka välisturisti pealinnast välja. Kiviõli on eeskujuks teistele väljaspool Tallinna kerkivatele  turismiobjektidele, olgu nendeks siis muuseumid, mõisad või lastepargid,» vahendas Postimees Eesti Turismifirmade Liidu peasekretäir Kristen Lahteini.

Erik Sakkov on Tallinna lennujaamas töötanud viimased viis aastat ning vastutab ettevõttes turunduse ja teeninduse valdkonna eest.

SA Kiviõli Seikluskeskus on tuhamäe ümberkujundamise tulemusena loodud ainulaadne suusa-, moto-, ratta-, seiklus- ja tervisespordikeskus kogu Läänemere piirkonnas. Keskusesse on rajatud Eesti pikimad, kuni 700meetrised mäesuusanõlvad koos rahvusvahelistele nõuetele vastava lumelauapargiga. Kiviõli seikluskeskust külastas esimesel, 2013. aasta talvehooajal üle 14 000 inimese.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles