N, 1.12.2022

VIDEO ⟩ Kangurite pere muusikamaitse tõi Rannapungerjale tuhandeid kuulajaid

Erik Gamzejev
Kangurite pere muusikamaitse tõi Rannapungerjale tuhandeid kuulajaid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Rein Rannapi ja Maarja esinemise üks üllatushetk oli, kui trummide tagant tõusis püsti Reigo Ahven ning esitas koos Maarjaga "huumoriseades" Rannapi Ruja-aegse menuloo "Sa oled mul teine", mida Rujas laulis Jaanus Nõgisto.
Rein Rannapi ja Maarja esinemise üks üllatushetk oli, kui trummide tagant tõusis püsti Reigo Ahven ning esitas koos Maarjaga "huumoriseades" Rannapi Ruja-aegse menuloo "Sa oled mul teine", mida Rujas laulis Jaanus Nõgisto. Foto: Erik Gamzejev / Põhjarannik

Ida-Virumaalt pärit näitleja Guido Kanguri ja tema perekonna poolt Tuletorni kontserdile valitud artiste kogunes sel laupäeval Rannapungerjale kuulama üle paari tuhande inimese.

"Olen väga õnnelik ja sentimentaalselt liigutatud, et teist aastat järjest on siin nii palju rahvast. Mul ei ole lihtsalt sõnu. Rahvas kuulab muusikat ja mul on nii hea meel," ütles Guido Kangur, kui Rein Rannap ja Maarja koos ansambliga olid just oma esinemise lõpetanud. "Need Reinu armsad lood on ju mu enda noorus. Ta viitsib ning teeb ikka ja jälle uued arranžeeringud ning leiab, kuidas neid taas pisut uuemat moodi kõlama panna."

Märksõnad
Tagasi üles