Sillamäel viskas mees vanaema telefoniga
Politseikroonika, 13.04

FOTO: Peeter Lilleväli / Põhjarannik

13. aprillil teatati politseile, et Sillamäe linnas asuvas korteris viskas 34aastane mees mobiiltelefoniga oma 88aastast vanaema.

Laimas politseinikku

13. aprillil said Jõhvi politseijaoskonna patrullpolitseinikud väljakutse Kaare tänavale, kus võõrale territooriumile oli tunginud 34aastane mees. Politseinikud toimetasid mehe võimaliku narkojoobe tuvastamiseks haiglasse. Mees väitis meditsiinitöötajatele korduvalt, et 25aastane politseinik oli teda löönud. Mehe väited ei ole seni kinnitust leidnud ning on alust arvata, et ta laimas politseinikku teadlikult.

Autost varastati neli paari jalatseid 

13. aprillil lõhuti Narvas Tallinna maanteele pargitud sõiduki aknaklaas ning varastati neli paari uusi Adidase jalatseid ja neli pudelit kollektsioonveini. Kahju on 1360 eurot.

Jõudis Venemaa asemel arestikambrisse 

13. aprillil soovis Narva jalakäijate piiripunkti kaudu Venemaa Föderatsiooni minna 1976. aastal sündinud Eestis elav määratlemata kodakondsusega mees, kes oli nähtavate joobetunnustega, häiris piiripunktis teisi piiriületajaid ja segas ametnike tööd. Mees anti üle Narva politseijaoskonna patrullile ja toimetati kainenema. 

Tagasi üles