Isa-poeg Ukaredad toovad Jõhvi jõulutunnet

Raul Ukareda (paremal): "Minul on tore ja uhke tunne. Olen lootnud ning oodanud kaua, et kunagi saab pojast tore kolleeg, ja nüüd ongi saanud. Carlos on täiesti silmapaistev muusik − olen igasuguste lauljatega koostööd teinud, aga tema on üks parematest nende hulgas."

FOTO: Andres Estna

Teisipäeval, 17. detsembril kell 19 kuuleb Jõhvi kontserdimaja kammersaalis poja ja isa Carlos ja Raul Ukareda jõulukontserti "Puistab lund kui lendlevaid linde".

Tellijale Tellijale

Carlos Ukareda on noor laulja, kitarrist ja laulukirjutaja, kes äratas publiku tähelepanu kui üks saatesarja "Eesti otsib superstaari" finalistidest.

"Kindlasti on Carlose muusikuteed kujundanud ka tema tuntud bluusikitarristist isa Raul Ukareda, kes on pojale jaganud kogemusi nii muusikas kui elus üldse. Muusika on vastutus, nagu meie järeltulijadki. Kui need kaks vastutust õnnestub ühendada, on tulemus seda rõõmustavam. Carlose puhul on paljude meelest tegemist Eesti muusika suure tulevikulootusega − noormehe stiilsus ning siirus on hea võti õnnestumiseks," öeldakse kontserditutvustuses.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles