Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

President Alar Karis: Ida-Viru arstidele ja õpetajatele tuleb maksta suuremat palka kui mujal Eestis

President Alar Karis rääkis Põhjaranniku Jõhvi toimetuses antud intervjuus, et Ida-Virumaa vajab murranguliseks arenguhüppeks terviklikku ja süsteemset programmi ning konkreetseid samme. Üksikutest sutsudest ja suures osas vaid paberile jäävatest plaanidest ei ole kasu. FOTO: Matti Kämärä / Põhjarannik

Ida-Virumaale ei aita uut arenguhoogu sisse puhuda üksnes paberile jäävad plaanid, mis ei lähe tegeliku eluga kokku. Selle piirkonna eelisarendamiseks on vaja konkreetseid samme, näiteks maksta siinsetele arstidele ja õpetajatele suuremat palka kui mujal Eestis, leiab eelmisel nädalal Ida-Virumaal kahepäevasel visiidil olnud president Alar Karis.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kas sellistel kohtumistel, mis teil kahe päeva jooksul Ida-Virumaal olid, püüavad inimesed jätta presidendile võimalikult head muljet ja näidata, kui tublid nad on, või pigem rääkida muredest ja sellest, et on vaja rohkem riigilt abi?

Ma loodan, et inimesed olid avameelsed. Nad rääkisid oma muredest ja sellest, et kusagil tunneli otsas on ikka valgus ka.

Tagasi üles
Back