Kohtla-Järve kulutab teeaukude lappimisele ligemale 200 000 eurot

Irina Kiviselg
, ajakirjanik
Copy
Pärna tänaval lapitakse teeauke peaaegu igal aastal, kuid need tekivad peagi uuesti.
Pärna tänaval lapitakse teeauke peaaegu igal aastal, kuid need tekivad peagi uuesti. Foto: Peeter Lilleväli / Põhjarannik

Kohtla-Järve teetööde hanke võitis kohalik firma OÜ Coniery, kes alustab töid kohe pärast lepingu allkirjastamist tuleva nädala alguses. Kõikide remonti vajavate teede kordategemiseks linnaeelarves raha napib ning esmajärjekorras tehakse korda tiheda liiklusega teelõigud.

Arengu- ja majandusvaldkonna abilinnapea Aleksandr Keivabu sõnul oli konkurss aktiivne: oma pakkumise tegi viis firmat. Parim hinnapakkumine − 184 000 eurot (käibemaksuta) − tuli OÜ-lt Coniery ning nendega sõlmitaksegi teetööde leping.

Investeeringute summa on peaaegu sama mis eelmisel aastal, ent tänu tööde madalamale hinnale on nende maht tänavu veidi suurem: auguremonti tehakse 11 800 ruutmeetril, lisaks parandatakse kokku 7000 meetrit kahjustatud ühenduskohti. See, millised teelõigud täpselt korda tehakse, selgub hiljem − tööde tegijad ja linnavalitsuse spetsialist sõidavad linna läbi ning tähistavad enim remonti vajavad lõigud ära.

Tagasi üles