TÄNAVAKÜSITLUS ⟩ Mida te pühadekingiks soovite?

Põhjarannik
Copy
Foto: Kristjan Teedema / Scanpix
Foto: Peeter Lilleväli

Aleksandr Tširuhhin, sadamatööline:

Ei teagi. Minu vastus on altruistlik-globaalne: tahaks, et pühad mööduksid rahulikult ja hea tujuga. Kõige rohkem rõõmustaksin mõne uudise üle, mis tooks meie kõigi ellu veidikegi stabiilsust.

Foto: Peeter Lilleväli

Eduard Bogens, ametiühingutöötaja:

Miski materiaalne ei ole oluline, tähtsad on head suhted lähedastega ja kodusoojus. Kõige rohkem rõõmustaksid mind head uudised lastelt − neid ootan alati.

Foto: Peeter Lilleväli

Marina Lukjanova, kaevurite ja energeetikute sõltumatu ametiühingu juhatuse liige:

Tabasite mind ootamatult ja mul on sellele küsimusele raske kohe vastata. Konkreetseid kingisoove mul isiklikult ei olegi. Põhiline on see, et meil kõigil oleks töö ja saaksime selle eest normaalset palka, mis võimaldaks meil osta seda, mida tahame. Tervis on samuti oluline, seega võiks olla ka midagi selle toetamiseks. Kingitus on eelkõige tähelepanu, seega polegi oluline, milline see täpselt on.

Foto: Peeter Lilleväli

Marina Svetlova, meditsiinitöötaja:

Parim kink oleks koos abikaasaga õhtust süüa. Mul on vahetustega töö, seetõttu ei õnnestu meil piduõhtul iga kord koos olla. Üllatusi teeme üksteisele aeg-ajalt küll, aga mis üllatus see enam on, kui ma selle valjusti välja ütlen?

Foto: Peeter Lilleväli

Nadežda Kosjuk, juuksur:

Tahaks koos lapsega jõulupuu juurde mõnele uusaastaüritusele minna ning pilet sellisele üritusele oleks meile tore kingitus. Kui iseendast rääkida, siis mina tahaksin uut lõhnaõli − peangi abikaasale vihjama, sest ise ta vaevalt selle peale tuleb.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles