KÜSITLUS: Mis on Eestis hästi?

Festivali Tuletorni muusika publik Rannapungerjal.

FOTO: Мatti Kämärä / Põhjarannik

Põhjarannik uuris Jõhvis tehtud tänavaküsitluses inimestelt, mis on praeguses Eestis hästi.

FOTO: Matti Kämärä / Põhjarannik

Nadežda Petrova: 

Olen Eestis sündinud, kuid alates 1992. aastast elan Venemaal. Aeg-ajalt käin siin ning võin öelda, et viimasel ajal on Eestis kõik kõvasti paremuse poole muutunud: linnad ning teed ja tänavad on varasemast paremini hooldatud, igal pool on lilled... Mulle meeldib siin kõik väga, aga eriti see, et käima on pandud tasuta bussid.

FOTO: Matti Kämärä / Põhjarannik

Galina Novikova:

Eesti on minu kodumaa, minu meelest on siin kõik hästi. Tore on see, et viimastel aastatel on tekkinud palju meelelahutus- ja turismiobjekte, kus saab põnevalt aega veeta. Väga meeldib festival "7 linna muusika". Ühesõnaga on meie riigis hea elada.

FOTO: Matti Kämärä / Põhjarannik

Viktor Sadovnikov:

Minu meelest on kõik hästi. Hea transport, head teed, pension rahuldab samuti. Minul ei ole elule mingeid etteheiteid − kõik on mõnus ja hea. Kaevelda pole millegi üle.

FOTO: Matti Kämärä / Põhjarannik

Veera Pšenitšnikova:

Minu meelest on see parim paik kogu maailmas. Minu elu on vaikne ja rahulik, saan pensioni ning raha jagub kõige jaoks.

FOTO: Matti Kämärä / Põhjarannik

Oleg Tšumakov:

Hea on see, et teid ehitatakse. Tundub, et kõik areneb tasapisi. Kuid võiks ka parem olla − muretsen väga selle pärast, et metsi aktiivselt hävitatakse, eriti järvede ääres. Elame me Siberis või? Ja puhkepäeviti pole lastega kuskile minna − mänguväljakuid on katastroofiliselt vähe.

Tagasi üles