NÄDALA KUJU − Allan Mänd

Allan Mänd.

FOTO: Matti Kämärä / Põhjarannik

Jõhvis oli päris palju neid, kel jäi imestusest suu lahti, kui nad nägid ettevõtja ja pika staažiga Jõhvi munitsipaalpoliitiku Allan Männi nime 2017. aasta kohalikel valimistel Keskerakonna nimekirjas. 

Jõhvis varem kohalikel valimistel üsna tagasihoidlikult esinenud ja mitmed vanad "kaardiväelased" kõrvale heitnud Keskerakond tajus, et Männi eestveetava pargikeskuse rajamise tuules võiksid nemadki teenida mõned plusspunktid, kui ta oma sekka tõmbavad. 

Veelgi rohkem tasus aga imestada, kui Keskerakond eelmisel suvel Ossipenko valimisliiduga Jõhvis leivad ühte kappi pani. Ei ole suurt kellelegi saladus, et Mänd ja Ossipenko on kohalikus poliitikas olnud pikki aastaid leppimatud rivaalid. Ligemale aasta on Mänd sellist pealesunnitud koosolemist pika hambaga talunud, aga näib, et nüüd on tal mõõt täis ja aeg paleepöördeks küps. Võtmeküsimus selle õnnestumisel on, kas ta saab seejuures oma kampa ka volikogusse naasva eelmise vallavanema Martin Repinski, kes teda kaks aastat tagasi oma leeri vedas.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles