Tallinna Tehnikakõrgkool pakub täiskasvanutele tasuta koolitusi

Tallinna Tehnikakõrgkool
Copy
Täiskasvanute täienduskoolitus.
Täiskasvanute täienduskoolitus. Foto: Tallinna Tehnikakõrgkool

Tallinna Tehnikakõrgkool viib 2024. aastal Haridus- ja Teadusministeeriumi täienduskoolituste riikliku koolitustellimuse raames läbi tasuta täiskasvanute täienduskoolitusi.

Tasuta koolitusel osalejate valikukriteeriumiks on sihtgruppi kuulumine ja õppija koolitusel osalemise soovi põhjendus. Palume arvestada, et koolitusele registreerumine ei taga automaatselt koolituse õppegruppi arvamist. Teiega võetakse ühendust koolitusrühma lõplikul komplekteerimisel.

 

Täiskasvanute täienduskoolitus.
Täiskasvanute täienduskoolitus. Foto: Tallinna Tehnikakõrgkool

Vaata milliseid tasuta täienduskoolitusi täiskasvanute  Tallinna Tehnikakõrgkool pakub koolituskalendrist!

Koolitusel osalemine on tasuta tingimusel, et koolitus läbitakse vastavalt õppekavas toodud nõuetele. Kui tasuta osalemise tingimus ei ole täidetud, käsitletakse koolitusel osalemist tavakoolitusel osalemisena ning osalemine toimub vastavalt TTK koolitusel osalemise tingimustele.

Registreerumine koolitusele

Koolituste õppekavad on avaldatud täienduskoolituste infosüsteemis Juhan (koolitus.edu.ee). Vaata huvipakkuva koolituse toimumise aega õppekava lehe lõpust nupu alt "Otsi selle õppekava toimumisi kalendrist".

Kui koolituse toimumise aeg on kalendrisse lisatud, saad registreeruda konkreetsele koolitusele. Kui koolitusele ei ole veel määratud toimumisaega, on sul võimalus meile Juhani kaudu oma soovist koolitusel osaleda teada anda. Selleks täida avanenud vorm ja vajuta nuppu "Saada". Nii saame koolituse toimumisaja selgumisel sellest sind teavitada.

Foto: Reklaam
Tagasi üles